1. SINIF

MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI BÖLÜMÜ

2016 – 2017 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08:30 – 09:20

ENT 102

TEMEL TASARIM II

DİLEK AKBULUT

GEZİN BURÇAK GÖNENÇ ÖZKAN

Yer:311A

 

 

ENT 102

TEMEL TASARIM II

DİLEK AKBULUT

GEZİN BURÇAK GÖNENÇ ÖZKAN

Yer:311A

 

09:30 – 10:20

ENT 142

BİLİM VE TEKNOLOJİ TARİHİ

ALPER ÇALGÜNER

Yer: 320

ENT 112

TEKNİK RESİM II

AYDIN

ŞIK

(Şube 1)

Yer:313

 

10:30 – 11:20

ENT 122 TASARIM KÜLTÜRÜ II

DİLEK AKBULUT

Yer: 320

11:30 – 12:20

12:30 – 13:20

 

 

 

 

 

13:30 – 14:20

 

ENT 104

MALZEME I

AYDIN ŞIK

Yer: 310

ENT 112

TEKNİK RESİM II

AYDIN
ŞIK

(Şube 2)

Yer:313

ENT 112

TEKNİK RESİM II

AYDIN
ŞIK

(Şube 3)

Yer:313

 

14:30 – 15:20

 

ING 104

İNGİLİZCE II

BURCU KARAALIN

Yer:314

15:30 – 16:20

 

 

16:30 – 17:20

 

 

 

 

17:30 – 18:20

 

 

 

 

 

 

 

2. SINIF

MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI BÖLÜMÜ

2016 – 2017 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08:30 – 09:20

 

ENT 216 BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM II

ABDULLAH TOGAY

Yer: 305

 

 

ENT 208

GRAFİK TASARIM

ABDULLAH TOGAY

(Şube 1)

Yer: 305

09:30 – 10:20

 

ENT 206

ÜRÜN ANALİZİ

DİLEK AKBULUT

Yer: 320

ENT 242

ÜRETİM TEKNİKLERİ

AYDIN ŞIK

(Şube 2)

Yer: Atölye

10:30 – 11:20

 

11:30 – 12:20

 

12:30 – 13:20

 

 

 

 

 

13:30 – 14:20

ENT 202

ÜRÜN
TASARIMI II

GÜÇLÜ YAVUZCAN

ANIL ERCAN

BARIŞ GÜR

ÖZDEN SEVGÜL

Yer: 313A

 

ENT 204

ERGONOMİ

GÜÇLÜ YAVUZCAN

Yer: 320

ENT 202

ÜRÜN TASARIMI II

GÜÇLÜ YAVUZCAN

ANIL ERCAN

BARIŞ GÜR

ÖZDEN SEVGÜL

Yer: 313A

ENT 208

GRAFİK TASARIM

ABDULLAH TOGAY

(Şube 2)

Yer: 305

14:30 – 15:20

 

15:30 – 16:20

ENT 242

ÜRETİM TEKNİKLERİ

AYDIN ŞIK

(Şube 1)

Yer: Atölye

16:30 – 17:20

 

17:30 – 18:20

 

 

 

 

 

 

3. SINIF

MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI BÖLÜMÜ

2016 – 2017 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08:30 – 09:20

 

 

 

 

 

09:30 – 10:20

ENT 364

ETKİLEŞİMLİ MEDYA

EKİN CAN ACAR

Yer: 305

ENT 372

KULLANICI ÜRÜN ETKİLEŞİMİ

SERKAN GÜNEŞ

Yer: 309

ENT 376

İLERİ MODELLEME VE ANİMASYON

ABDULLAH TOGAY

Yer: 305

ENT 312

SUNUM TEKNİKLERİ II

GÜÇLÜ YAVUZCAN

Yer: 305

ENT 304

TASARIM VE PROJE YÖNETİMİ

SERKAN GÜNEŞ

Yer: 309

10:30 – 11:20

11:30 – 12:20

12:30 – 13:20

 

 

 

 

 

13:30 – 14:20

ENT 370

MEKÂN TASARIMI

MEHMET ASARCIKLI

(Şube 1)

Yer:309

ENT 302

ÜRÜN TASARIMI IV

SERKAN GÜNEŞ

AYBERK YAĞIZ

EMRAH DEMİRHAN

Yer: 309

 

ENT 370

MEKÂN TASARIMI

MEHMET ASARCIKLI

(Şube 2)

Yer:309

ENT 302

ÜRÜN TASARIMI IV

SERKAN GÜNEŞ

AYBERK YAĞIZ

EMRAH DEMİRHAN

Yer: 309

14:30 – 15:20

 

15:30 – 16:20

 

16:30 – 17:20

 

 

 

17:30 – 18:20

 

 

 

 

 

 

 

 

4. SINIF

MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI BÖLÜMÜ

2016 – 2017 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08:30 – 09:20

 

 

 

 

 

09:30 – 10:20

 

ENT 474

FOTOĞRAF

CAN ŞAHİN

Yer: 313

 

 

ENT 464

AYDINLATMA ÜRÜNLERİ TASARIMI

ÖZDEN SEVGÜL

Yer: 313

 

10:30 – 11:20

 

 

 

11:30 – 12:20

 

 

 

12:30 – 13:20

 

 

 

 

 

13:30 – 14:20

ENT 472

İLLÜSTRASYON

EKİN CAN ACAR

Yer:305

ENT 402

MEZUNİYET PROJESİ

ABDULLAH TOGAY

ALPER
ÇALGÜNER

İ. ÇAĞRI ŞAHİN

Yer: 313

 

ENT 470

ENGELLİLER İÇİN TASARIM

MUNA SİLAV

Yer:305

ENT 402

MEZUNİYET PROJESİ

ABDULLAH TOGAY

ALPER
ÇALGÜNER

İ. ÇAĞRI ŞAHİN

Yer: 313

14:30 – 15:20

 

15:30 – 16:20

 

16:30 – 17:20

 

 

 

17:30 – 18:20