Duyurular

 

 

1. SINIF

MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI BÖLÜMÜ

2017 – 2018 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08:30 – 09:20

ENT 102

TEMEL TASARIM II

DİLEK AKBULUT

YASEMİN ORAN

BURÇAK ÖZKAN

Yer:311A

 

 

ENT 102

TEMEL TASARIM II

DİLEK AKBULUT

YASEMİN ORAN

BURÇAK ÖZKAN

Yer:311A

 

09:30 – 10:20

ENT 142

BİLİM VE TEKNOLOJİ TARİHİ

ALPER ÇALGÜNER

Yer: 320

ENT 112

TEKNİK RESİM II

AYDIN ŞIK

(Şube 1)

Yer:313

 

10:30 – 11:20

ENT 122

TASARIM KÜLTÜRÜ II

DİLEK AKBULUT

Yer: 311A

11:30 – 12:20

12:30 – 13:20

 

 

 

 

 

13:30 – 14:20

 

ENT 104

MALZEME I

AYDIN ŞIK

Yer: 310

 

ENT 112

TEKNİK RESİM II

AYDIN ŞIK

(Şube 3)

Yer:313

 

14:30 – 15:20

 

 

15:30 – 16:20

ING 104

İNGİLİZCE II

BURCU KARAALIN

Yer:312

 

 

16:30 – 17:20

 

 

 

 

17:30 – 18:20

 

 

 

 

 

 

2. SINIF

MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI BÖLÜMÜ

2017 – 2018 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08:30 – 09:20

 

ENT 216

BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM II

ABDULLAH TOGAY

Yer: 305

 

 

ENT 208

GRAFİK TASARIMI

ONUR ÖZGÜR

(Şube 1)

(Şube 2)

Yer: 305

09:30 – 10:20

 

ENT 206

ÜRÜN ANALİZİ

DİLEK AKBULUT

Yer: 320

ENT 242

ÜRETİM TEKNİKLERİ

AYDIN ŞIK

(Şube 2)

Yer: Atölye

10:30 – 11:20

 

11:30 – 12:20

 

12:30 – 13:20

 

 

 

 

 

13:30 – 14:20

ENT 202

ÜRÜN TASARIMI II

GÜÇLÜ YAVUZCAN

SELÇUK KEÇEL

BARIŞ GÜR

ÖZDEN SEVGÜL

Yer: 309

 

ENT 204

ERGONOMİ

GÜÇLÜ YAVUZCAN

Yer: 305

ENT 202

ÜRÜN TASARIMI II

GÜÇLÜ YAVUZCAN

SELÇUK KEÇEL

BARIŞ GÜR

ÖZDEN SEVGÜL

Yer: 309

 

14:30 – 15:20

 

 

15:30 – 16:20

ENT 242

ÜRETİM TEKNİKLERİ

AYDIN ŞIK

(Şube 1)

Yer: Atölye

 

16:30 – 17:20

 

 

17:30 – 18:20

 

 

 

 

 

 

3. SINIF

MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI BÖLÜMÜ

2017 – 2018 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08:30 – 09:20

 

ENT 302

ÜRÜN TASARIMI IV

SERKAN GÜNEŞ

TOLGA Y. YILMAZ

EMRAH DEMİRHAN

Yer: 313A

 

 

 

09:30 – 10:20

ENT 364

ETKİLEŞİMLİ MEDYA

EKİN CAN ACAR

Yer: 305

ENT 376

İLERİ MODELLEME VE ANİMASYON

ABDULLAH TOGAY

Yer: 305

ENT 312

SUNUM TEKNİKLERİ II

ONUR ÖZGÜR

Yer: 305

ENT 304

TASARIM VE PROJE YÖNETİMİ

SERKAN GÜNEŞ

Yer: 313A

10:30 – 11:20

11:30 – 12:20

12:30 – 13:20

 

 

 

 

 

13:30 – 14:20

ENT 370

MEKÂN TASARIMI

MEHMET ASARCIKLI

(Şube 1)

Yer:311A

ENT 372

KULLANICI ÜRÜN ETKİLEŞİMİ

SERKAN GÜNEŞ

Yer: 312

ENT 370

MEKÂN TASARIMI

MEHMET ASARCIKLI

(Şube 2)

Yer:311A

 

ENT 302

ÜRÜN TASARIMI IV

SERKAN GÜNEŞ

TOLGA Y. YILMAZ

EMRAH DEMİRHAN

Yer: 313A

14:30 – 15:20

 

15:30 – 16:20

 

16:30 – 17:20

 

 

 

 

17:30 – 18:20

 

 

 

 

 

 

 

4. SINIF

MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI BÖLÜMÜ

2017 – 2018 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08:30 – 09:20

 

 

 

 

 

09:30 – 10:20

ENT 464

AYDINLATMA ÜRÜNLERİ TASARIMI

ÖZDEN SEVGÜL

Yer: 313

 

ENT 466

KENTSEL DONATI TASARIMI

MEHMET ASARCIKLI

Yer: 311A

 

ENT 468

OTOMOTİV TASARIMI

MURAT ÖNDER

Yer: Atölye

10:30 – 11:20

 

 

11:30 – 12:20

 

 

12:30 – 13:20

 

 

 

 

 

13:30 – 14:20

ENT 472

İLLÜSTRASYON

EKİN CAN ACAR

Yer:305

ENT 402

MEZUNİYET PROJESİ

ABDULLAH TOGAY

ALPER ÇALGÜNER

MURAT ÖNDER

ENGİN ÇEKCEOĞLU

Yer: 309

 

ENT 470

ENGELLİLER İÇİN TASARIM

MUNA SİLAV

Yer:305

ENT 402

MEZUNİYET PROJESİ

ABDULLAH TOGAY

ALPER ÇALGÜNER

MURAT ÖNDER

ENGİN ÇEKCEOĞLU

Yer: 309

14:30 – 15:20

 

15:30 – 16:20

 

16:30 – 17:20

 

 

 

17:30 – 18:20