Duyurular

 

1. SINIF

MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI BÖLÜMÜ

2017 – 2018 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08:30 – 09:20

 

 

 

ENT 101

TEMEL TASARIM I

DİLEK AKBULUT

YASEMİN S. ORAN

GEZİN B. G. ÖZKAN

Yer:311A

 

09:30 – 10:20

 

ENT 131

ÜRÜN TASARIMI İÇİN FİZİK

MURAT ÖNDER

Yer: 310

ENT 111

TEKNİK RESİM I

AYDIN ŞIK

(Şube 1)

Yer:313

 

10:30 – 11:20

 

ENT 121

TASARIM KÜLTÜRÜ

DİLEK AKBULUT

Yer: 320

11:30 – 12:20

 

12:30 – 13:20

 

 

 

 

ING 103

İNGİLİZCE

BURCU KARAALIN

Yer: 310

13:30 – 14:20

ENT 101

TEMEL TASARIM I

DİLEK AKBULUT

YASEMİN S. ORAN

GEZİN B. G. ÖZKAN

Yer:311A

MAT 151

GEOMETRİ

MURAT ÖNDER

Yer: 310

ENT 111

TEKNİK RESİM I

AYDIN ŞIK

(Şube 2)

Yer:313

ENT 111

TEKNİK RESİM I

AYDIN ŞIK

(Şube 3)

Yer:313

14:30 – 15:20

15:30 – 16:20

 

16:30 – 17:20

 

 

 

 

17:30 – 18:20

 

 

 

 

 

 

 

2. SINIF

MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI BÖLÜMÜ

2017 – 2018 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08:30 – 09:20

 

ENT 215

BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM I

ABDULLAH TOGAY

Yer: 305

 

 

 

09:30 – 10:20

 

 

ENT 211

TASARIMDA İLETİŞİM TEKNİKLERİ

MEHMET ASARCIKLI

(Şube 2)

Yer: 309

 

10:30 – 11:20

 

ENT 221

TASARIM TARİHİ

ALPER ÇALGÜNER

Yer: 311A

 

11:30 – 12:20

 

 

12:30 – 13:20

 

 

 

 

 

13:30 – 14:20

ENT 201

ÜRÜN TASARIMI I

GÜÇLÜ YAVUZCAN

SELÇUK KEÇEL

BARIŞ GÜR

ÖZDEN SEVGÜL

Yer: 313A

ENT 205

MALZEME II

AYDIN ŞIK

Yer: 312

ENT 251

STATİK VE MUKAVEMET

MURAT ÖNDER

Yer: 311A

ENT 201

ÜRÜN TASARIMI I

GÜÇLÜ YAVUZCAN

SELÇUK KEÇEL

BARIŞ GÜR

ÖZDEN SEVGÜL

Yer: 313A

ENT 203

MEKANİZMALAR VE DETAY

SELÇUK KEÇEL

Yer: 311A

14:30 – 15:20

15:30 – 16:20

ENT 211

TASARIMDA İLETİŞİM TEKNİKLERİ

MEHMET ASARCIKLI

(Şube 1)

Yer: 313

 

16:30 – 17:20

 

 

17:30 – 18:20

 

 

 

 

 

 

3. SINIF

MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI BÖLÜMÜ

2017 – 2018 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08:30 – 09:20

 

ENT 301

ÜRÜN TASARIMI III

SERKAN GÜNEŞ

EMRAH DEMİRHAN

TOLGA Y. YILMAZ

Yer: 313A

 

 

 

09:30 – 10:20

ENT 363

MAKET YAPIMI

ÇAĞRI ŞAHİN

(Şube 1)

Yer: Atölye

ENT 369

TASARIM METOTLARI

SERKAN GÜNEŞ

Yer: 313A

 

ENT 311

SUNUM TEKNİKLERİ I

ONUR ÖZGÜR

Yer: 305

10:30 – 11:20

 

11:30 – 12:20

 

12:30 – 13:20

 

 

 

 

 

13:30 – 14:20

ENT 363

MAKET YAPIMI

MURAT ÖNDER

(Şube 2)

Yer: Atölye

 

ENT 321

EKONOMİ VE PAZARLAMA

SERKAN GÜNEŞ

Yer:313A

 

ENT 301

ÜRÜN TASARIMI III

SERKAN GÜNEŞ

EMRAH DEMİRHAN

TOLGA Y. YILMAZ

Yer: 313A

14:30 – 15:20

 

 

15:30 – 16:20

ENT 371

YARATICI DÜŞÜNME ve FİKİR ÜRETİMİ

ÖZDEN SEVGÜL

Yer: 312

ENT 365

ÜRÜN GRAFİĞİ

ALPER ÇALGÜNER

Yer: 313A

 

16:30 – 17:20

 

 

17:30 – 18:20

 

 

 

 

 

4. SINIF

MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI BÖLÜMÜ

2017 – 2018 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08:30 – 09:20

 

 

ENT 473

BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÜRÜN ANALİZİ

ABDULLAH TOGAY

Yer: 305

 

 

09:30 – 10:20

ENT 465

AMBALAJ TASARIMI

EKİN CAN ACAR

Yer: 305

ENT 403

GİRİŞİMCİLİK

AYDIN ŞIK

Yer: Atölye

 

 

ENT 411

TAS. PRATİĞİ VE FİKRİ S. HAKLAR

GÜÇLÜ YAVUZCAN

Yer: 305

 

10:30 – 11:20

 

11:30 – 12:20

 

 

12:30 – 13:20

 

 

 

 

 

13:30 – 14:20

ENT 471

PORTFOLYO

EKİN CAN ACAR

Yer: 305

ENT 401

ÜRÜN TASARIMI V

ABDULLAH TOGAY

ALPER ÇALGÜNER

ONUR ÖZGÜR

ENGİN ÇEKCEOĞLU

Yer: 309

 

ENT 467

MOBİLYA TASARIMI

MEHMET ASARCIKLI

Yer:309

ENT 401

ÜRÜN TASARIMI V

ABDULLAH TOGAY

ALPER ÇALGÜNER

ONUR ÖZGÜR

ENGİN ÇEKCEOĞLU

Yer: 309

14:30 – 15:20

 

15:30 – 16:20

 

16:30 – 17:20

 

 

 

17:30 – 18:20