1. SINIF |
MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI BÖLÜMÜ 2017 – 2018 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI |
||||
PAZARTESİ |
SALI |
ÇARŞAMBA |
PERŞEMBE |
CUMA |
|
08:30 – 09:20 |
|
|
|
ENT 101 TEMEL TASARIM I DİLEK AKBULUT YASEMİN S. ORAN GEZİN B. G. ÖZKAN Yer:311A |
|
09:30 – 10:20 |
|
ENT 131 ÜRÜN TASARIMI İÇİN FİZİK MURAT ÖNDER Yer: 310 |
ENT 111 TEKNİK RESİM I AYDIN ŞIK (Şube 1) Yer:313 |
|
|
10:30 – 11:20 |
|
ENT 121 TASARIM KÜLTÜRÜ DİLEK AKBULUT Yer: 320 |
|||
11:30 – 12:20 |
|
||||
12:30 – 13:20 |
|
|
|
|
ING 103 İNGİLİZCE BURCU KARAALIN Yer: 310 |
13:30 – 14:20 |
ENT 101 TEMEL TASARIM I DİLEK AKBULUT YASEMİN S. ORAN GEZİN B. G. ÖZKAN Yer:311A |
MAT 151 GEOMETRİ MURAT ÖNDER Yer: 310 |
ENT 111 TEKNİK RESİM I AYDIN ŞIK (Şube 2) Yer:313 |
ENT 111 TEKNİK RESİM I AYDIN ŞIK (Şube 3) Yer:313 |
|
14:30 – 15:20 |
|||||
15:30 – 16:20 |
|
||||
16:30 – 17:20 |
|
|
|
|
|
17:30 – 18:20 |
|
|
|
|
|
2. SINIF |
MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI BÖLÜMÜ 2017 – 2018 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI |
||||
PAZARTESİ |
SALI |
ÇARŞAMBA |
PERŞEMBE |
CUMA |
|
08:30 – 09:20 |
|
ENT 215 BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM I ABDULLAH TOGAY Yer: 305 |
|
|
|
09:30 – 10:20 |
|
|
ENT 211 TASARIMDA İLETİŞİM TEKNİKLERİ MEHMET ASARCIKLI (Şube 2) Yer: 309 |
|
|
10:30 – 11:20 |
|
ENT 221 TASARIM TARİHİ ALPER ÇALGÜNER Yer: 311A |
|
||
11:30 – 12:20 |
|
|
|||
12:30 – 13:20 |
|
|
|
|
|
13:30 – 14:20 |
ENT 201 ÜRÜN TASARIMI I GÜÇLÜ YAVUZCAN SELÇUK KEÇEL BARIŞ GÜR ÖZDEN SEVGÜL Yer: 313A |
ENT 205 MALZEME II AYDIN ŞIK Yer: 312 |
ENT 251 STATİK VE MUKAVEMET MURAT ÖNDER Yer: 311A |
ENT 201 ÜRÜN TASARIMI I GÜÇLÜ YAVUZCAN SELÇUK KEÇEL BARIŞ GÜR ÖZDEN SEVGÜL Yer: 313A |
ENT 203 MEKANİZMALAR VE DETAY SELÇUK KEÇEL Yer: 311A |
14:30 – 15:20 |
|||||
15:30 – 16:20 |
ENT 211 TASARIMDA İLETİŞİM TEKNİKLERİ MEHMET ASARCIKLI (Şube 1) Yer: 313 |
|
|||
16:30 – 17:20 |
|
|
|||
17:30 – 18:20 |
|
|
|
|
3. SINIF |
MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI BÖLÜMÜ 2017 – 2018 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI |
||||
PAZARTESİ |
SALI |
ÇARŞAMBA |
PERŞEMBE |
CUMA |
|
08:30 – 09:20 |
|
ENT 301 ÜRÜN TASARIMI III SERKAN GÜNEŞ EMRAH DEMİRHAN TOLGA Y. YILMAZ Yer: 313A |
|
|
|
09:30 – 10:20 |
ENT 363 MAKET YAPIMI ÇAĞRI ŞAHİN (Şube 1) Yer: Atölye |
ENT 369 TASARIM METOTLARI SERKAN GÜNEŞ Yer: 313A |
|
ENT 311 SUNUM TEKNİKLERİ I ONUR ÖZGÜR Yer: 305 |
|
10:30 – 11:20 |
|
||||
11:30 – 12:20 |
|
||||
12:30 – 13:20 |
|
|
|
|
|
13:30 – 14:20 |
ENT 363 MAKET YAPIMI MURAT ÖNDER (Şube 2) Yer: Atölye |
|
ENT 321 EKONOMİ VE PAZARLAMA SERKAN GÜNEŞ Yer:313A |
|
ENT 301 ÜRÜN TASARIMI III SERKAN GÜNEŞ EMRAH DEMİRHAN TOLGA Y. YILMAZ Yer: 313A |
14:30 – 15:20 |
|
|
|||
15:30 – 16:20 |
ENT 371 YARATICI DÜŞÜNME ve FİKİR ÜRETİMİ ÖZDEN SEVGÜL Yer: 312 |
ENT 365 ÜRÜN GRAFİĞİ ALPER ÇALGÜNER Yer: 313A |
|
||
16:30 – 17:20 |
|
|
|||
17:30 – 18:20 |
|
|
|
4. SINIF |
MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI BÖLÜMÜ 2017 – 2018 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI |
||||
PAZARTESİ |
SALI |
ÇARŞAMBA |
PERŞEMBE |
CUMA |
|
08:30 – 09:20 |
|
|
ENT 473 BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÜRÜN ANALİZİ ABDULLAH TOGAY Yer: 305 |
|
|
09:30 – 10:20 |
ENT 465 AMBALAJ TASARIMI EKİN CAN ACAR Yer: 305 |
ENT 403 GİRİŞİMCİLİK AYDIN ŞIK Yer: Atölye
|
ENT 411 TAS. PRATİĞİ VE FİKRİ S. HAKLAR GÜÇLÜ YAVUZCAN Yer: 305 |
|
|
10:30 – 11:20 |
|
||||
11:30 – 12:20 |
|
|
|||
12:30 – 13:20 |
|
|
|
|
|
13:30 – 14:20 |
ENT 471 PORTFOLYO EKİN CAN ACAR Yer: 305 |
ENT 401 ÜRÜN TASARIMI V ABDULLAH TOGAY ALPER ÇALGÜNER ONUR ÖZGÜR ENGİN ÇEKCEOĞLU Yer: 309 |
|
ENT 467 MOBİLYA TASARIMI MEHMET ASARCIKLI Yer:309 |
ENT 401 ÜRÜN TASARIMI V ABDULLAH TOGAY ALPER ÇALGÜNER ONUR ÖZGÜR ENGİN ÇEKCEOĞLU Yer: 309 |
14:30 – 15:20 |
|
||||
15:30 – 16:20 |
|
||||
16:30 – 17:20 |
|
|
|
||
17:30 – 18:20 |
|
|
|
|
|
Görüş, istek ve değerlendirmelerinizi bize iletin.