2018-2019 Bahar Dönemi Ara Sınav Programı - Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü
Duyurular

SINIF

DERS KODU

DERS ADI

DERS SORUMLUSU

DERSLİK

SINAV TARİHİ

SINAV SAATİ

1

ID 102

BASIC DESIGN II

DİLEK AKBULUT,
YASEMİN S. ORAN, MEHMET ASARCIKLI

320

Belirlenen tarih ve saatte

 

1

ENT 112

TEKNİK RESİM II

(2 şube)

AYDIN ŞIK

311A/313

03.04.2019 Çarşamba

13:30

1

ENG 104

ENGLISH II

BURCU KARAALIN

312

02.04.2019

 Salı

17:30

1

TÜR 102

TÜRK DİLİ II

EBRU BOZBIYIK

312

04.04.2019 Perşembe

16:30

1

TAR 102

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ-II

NAMIK ÇENCEN

312

01.04.2019 Pazartesi

17:30

1

ENT 114

MALZEME VE ÜRETİM TEKNİKLERİ I

AYDIN ŞIK

305-313A

04.04.2019 Perşembe

13:30

1

ENT 106

MAKET YAPIMI I

(2 şube)

MURAT ÖNDER

Atölye

02.04.2019

 Salı

09:30

1

ENT 132

TASARIM TARİHİ VE KÜLTÜRÜ I

DİLEK AKBULUT

311A

01.04.2019 Pazartesi

 

13:30

2

ID 202

PRODUCT DESIGN II

GÜÇLÜ YAVUZCAN,
MURAT ÖNDER, BARIŞ GÜR, ÖZDEN SEVGÜL

309/313

Belirlenen tarih ve saatte

 

2

ENT 216

BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM II (ÖD)

ABDULLAH TOĞAY

305

03.04.2019 Çarşamba

09:30

2

ENT 232

MALZEME VE ÜRETİM TEKNİKLERİ III

(2 şube)

AYDIN ŞIK

311A/313

02.04.2019

 Salı

10:30

2

ENT 226

ÜRÜN ANALİZİ

DİLEK AKBULUT

320

04.04.2019 Perşembe

09:30

2

ENT 204

ERGONOMİ

GÜÇLÜ YAVUZCAN

311A

01.04.2019 Pazartesi

09:30

2

ENT 238

GRAFİK TASARIM I

(2 şube)

ONUR ÖZGÜR

305

05.04.2019 Cuma

13:30

2

ENG 204

ACADEMIC ENGLISH II

BURCU KARAALIN

312

02.04.2019

 Salı

14:00

3

ID 302

PRODUCT DESIGN IV

SERKAN GÜNEŞ

313A

Belirlenen tarih ve saatte

 

3

ENT 312

SUNUM TEKNİKLERİ II (ÖD)

YAKUP SENEM

313A

01.04.2019 Pazartesi

13:30

3

ENT 304

TASARIM VE PROJE YÖNETİMİ (ÖD)

SERKAN GÜNEŞ

313A

03.04.2019 Çarşamba

14:30

3

ENT 368

ÜRÜN TASARIMINDA RENK

GEZİN BURÇAK ÖZKAN

309

05.04.2019 Cuma

09:30

3

ENT 370

MEKAN TASARIMI

MEHMET ASARCIKLI

309

03.04.2019 Çarşamba

15:30

3

ENT 371

YARATICI DÜŞÜNME VE FİKİR ÜRETİMİ

ÖZDEN SEVGÜL

305

01.04.2019 Pazartesi

17:30

3

ENT 372

KULLANICI ÜRÜN ETKİLEŞİMİ

SERKAN GÜNEŞ

313A

03.04.2019 Çarşamba

13:30

3

ENT 376

İLERİ MODELLEME VE ANİMASYON

ABDULLAH TOĞAY

305

05.04.2019 Cuma

09:30

3

ENT 380

BİLİM VE TEKNOLOJİ TARİHİ

GÜÇLÜ YAVUZCAN

309

03.04.2019 Çarşamba

16:30

3

ENT 382

PORTFOLYO

EKİN CAN ACAR

305

01.04.2019 Pazartesi

09:30

3

ENT 392

GİRİŞİMCİLİK

SELÇUK KEÇEL

313A

04.04.2019 Perşembe

14:30

4

ENT 406

MEZUNİYET PROJESİ

ABDULLAH TOGAY, ALPER ÇALGÜNER, ONUR ÖZGÜR, SELÇUK KEÇEL, GEZİN BURÇAK ÖZKAN, NİMET BAŞAR KESDİ

309-313

Belirlenen tarih ve saatte

 

4

ISG 402

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ II

AYDIN ŞIK

311A

04.04.2019 Perşembe

10:30

4

ENT 466

KENTSEL DONATI TASARIMI

MEHMET ASARCIKLI

309

03.04.2019 Çarşamba

13:30

4

ENT 468

OTOMOTİV TASARIMI

MURAT ÖNDER

311A

03.04.2019 Çarşamba

09:30

4

ENT 469

YARIŞMA ODAKLI TASARIM

GEZİN BURÇAK ÖZKAN

305

02.04.2019

 Salı

09:30

4

ENT 472

İLLÜSTRASYON

EKİN CAN ACAR

305

01.04.2019 Pazartesi

10:30