Duyurular

 

1. SINIF

MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI BÖLÜMÜ

2018 – 2019 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08:30 – 09:20

 

 

 

 

ID 101

BASIC DESIGN I

DİLEK AKBULUT

YASEMİN S. ORAN

MEHMET ASARCIKLI

Yer:320

09:30 – 10:20

 

ENT 111

TEKNİK RESİM I

AYDIN ŞIK

(Şube 1)

Yer:309

ENT 111

TEKNİK RESİM I

AYDIN ŞIK

(Şube 2)

Yer:313

 

10:30 – 11:20

ENT 103

ÜRÜN TASARIMINA GİRİŞ

DİLEK AKBULUT

Yer: 320

 

11:30 – 12:20

 

12:30 – 13:20

 

 

 

 

 

13:30 – 14:20

ID 101

BASIC DESIGN I

DİLEK AKBULUT

YASEMİN S. ORAN

MEHMET ASARCIKLI

Yer:320

ENT 131

ÜRÜN TASARIMI İÇİN FİZİK

MURAT ÖNDER

Yer: 310

ENT 111

TEKNİK RESİM I

AYDIN ŞIK

(Şube 3)

Yer:313

 

ENG 103

ENGLISH I

H. BURCU KARAALIN

Yer: 316

14:30 – 15:20

 

15:30 – 16:20

TÜR 101

TÜRK DİLİ I

NİHAL GÜMÜŞTAŞ

Yer: 310

 

16:30 – 17:20

ENT 151

ÜRÜN TASARIMINDA GEOMETRİ

MURAT ÖNDER

Yer: 310

 

 

17:30 – 18:20

 

TAR 101

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ-I

AYLİN ORCAN

Yer:310

 

18:20- 19:20

 

 

 

2. SINIF

MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI BÖLÜMÜ

2018 – 2019 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08:30 – 09:20

 

 

ENT 217

BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM I

ABDULLAH TOGAY

Yer: 305

 

 

09:30 – 10:20

ENT 213

TASARIMDA İLETİŞİM TEKNİKLERİ

MEHMET ASARCIKLI

(Şube 1)

Yer: 311A

 

ENT 251

STATİK VE MUKAVEMET

MURAT ÖNDER

Yer: 311A

 

10:30 – 11:20

ENT 233

MEKANİZMALAR VE DETAY

SELÇUK KEÇEL

Yer: 311A

 

11:30 – 12:20

 

12:30 – 13:20

 

 

 

 

 

13:30 – 14:20

ID 201

PRODUCT DESIGN I

GÜÇLÜ YAVUZCAN

MURAT ÖNDER

BARIŞ GÜR

ÖZDEN SEVGÜL

Yer: 309-313

ENT 231

MALZEME VE ÜRETİM TEKNİKLERİ II

AYDIN ŞIK

Yer: 312

 

ENT 223

TASARIM TARİHİ VE KÜLTÜRÜ II

ALPER ÇALGÜNER

Yer: 311A

ID 201

PRODUCT DESIGN I

GÜÇLÜ YAVUZCAN

MURAT ÖNDER

BARIŞ GÜR

ÖZDEN SEVGÜL

Yer: 309-313

ENT 213

TASARIMDA İLETİŞİM TEKNİKLERİ

MEHMET ASARCIKLI

(Şube 2)

Yer: 311A

14:30 – 15:20

15:30 – 16:20

 

16:30 – 17:20

ENG 203

ACADEMIC ENGLISH I

H. BURCU KARAALIN

Yer: 312

 

 

17:30 – 18:20

 

 

 

 

18:30 – 19:20

 

 

 

 

 

3. SINIF

MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI BÖLÜMÜ

2018 – 2019 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08:30 – 09:20

 

ID 301

PRODUCT DESIGN III

SERKAN GÜNEŞ

Yer: 313A

 

 

 

09:30 – 10:20

ENT 364

ETKİLEŞİMLİ MEDYA

EKİN CAN ACAR

Yer:305

ENT 369

TASARIM METOTLARI

SERKAN GÜNEŞ

Yer: 313A

 

ENT 313

SUNUM TEKNİKLERİ I

YAKUP SENEM

Yer: 313A

 

10:30 – 11:20

 

11:30 – 12:20

 

12:30 – 13:20

 

 

 

 

 

13:30 – 14:20

 

 

ENT 321

EKONOMİ VE PAZARLAMA

SERKAN GÜNEŞ

Yer:313A

 

ID 301

PRODUCT DESIGN III

SERKAN GÜNEŞ

Yer: 313A

14:30 – 15:20

 

 

 

15:30 – 16:20

 

 

ENT 365

ÜRÜN GRAFİĞİ

ALPER ÇALGÜNER

Yer: 313A

 

16:30 – 17:20

 

 

 

17:30 – 18:20

 

 

 

 

 

4. SINIF

MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI BÖLÜMÜ

2018 – 2019 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08:30 – 09:20

 

ENT 473

BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÜRÜN ANALİZİ

ABDULLAH TOGAY

Yer: 305

 

 

 

09:30 – 10:20

ENT 464

AYDINLATMA ÜRÜNLERİ TASARIMI

ÖZDEN SEVGÜL

Yer: 309

ENT 467

MOBİLYA TASARIMI

MEHMET ASARCIKLI

Yer:Atölye

ISG 401

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ- I

AYDIN ŞIK

Yer:313A

 

 

10:30 – 11:20

 

11:30 – 12:20

 

 

 

12:30 – 13:20

 

 

 

 

 

13:30 – 14:20

ENT 465

AMBALAJ TASARIMI

EKİN CAN ACAR

Yer: 305

 

ENT 405

ÜRÜN TASARIMI V

ABDULLAH TOGAY

ALPER ÇALGÜNER

SELÇUK KEÇEL

ONUR ÖZGÜR

GEZİN B. G. ÖZKAN

NİMET BAŞAR KESDİ

Yer: 309-313

ENT 411

TAS. PRATİĞİ VE FİKRİ S. HAKLAR

GÜÇLÜ YAVUZCAN

Yer: 320

 

ENT 405

ÜRÜN TASARIMI V

ABDULLAH TOGAY

ALPER ÇALGÜNER

SELÇUK KEÇEL

ONUR ÖZGÜR

GEZİN B. G. ÖZKAN

NİMET BAŞAR KESDİ

Yer: 309-313

14:30 – 15:20

 

15:30 – 16:20

 

16:30 – 17:20