1. SINIF |
MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI BÖLÜMÜ 2018 – 2019 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI |
||||
PAZARTESİ |
SALI |
ÇARŞAMBA |
PERŞEMBE |
CUMA |
|
08:30 – 09:20 |
|
|
|
|
ID 101 BASIC DESIGN I DİLEK AKBULUT YASEMİN S. ORAN MEHMET ASARCIKLI Yer:320 |
09:30 – 10:20 |
|
ENT 111 TEKNİK RESİM I AYDIN ŞIK (Şube 1) Yer:309 |
ENT 111 TEKNİK RESİM I AYDIN ŞIK (Şube 2) Yer:313 |
|
|
10:30 – 11:20 |
ENT 103 ÜRÜN TASARIMINA GİRİŞ DİLEK AKBULUT Yer: 320 |
|
|||
11:30 – 12:20 |
|
||||
12:30 – 13:20 |
|
|
|
|
|
13:30 – 14:20 |
ID 101 BASIC DESIGN I DİLEK AKBULUT YASEMİN S. ORAN MEHMET ASARCIKLI Yer:320 |
ENT 131 ÜRÜN TASARIMI İÇİN FİZİK MURAT ÖNDER Yer: 310 |
ENT 111 TEKNİK RESİM I AYDIN ŞIK (Şube 3) Yer:313 |
|
ENG 103 ENGLISH I H. BURCU KARAALIN Yer: 316 |
14:30 – 15:20 |
|
||||
15:30 – 16:20 |
TÜR 101 TÜRK DİLİ I NİHAL GÜMÜŞTAŞ Yer: 310
|
||||
16:30 – 17:20 |
ENT 151 ÜRÜN TASARIMINDA GEOMETRİ MURAT ÖNDER Yer: 310 |
|
|
||
17:30 – 18:20 |
|
TAR 101 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ-I AYLİN ORCAN Yer:310 |
|
||
18:20- 19:20 |
|
|
2. SINIF |
MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI BÖLÜMÜ 2018 – 2019 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI |
||||
PAZARTESİ |
SALI |
ÇARŞAMBA |
PERŞEMBE |
CUMA |
|
08:30 – 09:20 |
|
|
ENT 217 BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM I ABDULLAH TOGAY Yer: 305 |
|
|
09:30 – 10:20 |
ENT 213 TASARIMDA İLETİŞİM TEKNİKLERİ MEHMET ASARCIKLI (Şube 1) Yer: 311A |
|
ENT 251 STATİK VE MUKAVEMET MURAT ÖNDER Yer: 311A |
|
|
10:30 – 11:20 |
ENT 233 MEKANİZMALAR VE DETAY SELÇUK KEÇEL Yer: 311A |
|
|||
11:30 – 12:20 |
|
||||
12:30 – 13:20 |
|
|
|
|
|
13:30 – 14:20 |
ID 201 PRODUCT DESIGN I GÜÇLÜ YAVUZCAN MURAT ÖNDER BARIŞ GÜR ÖZDEN SEVGÜL Yer: 309-313 |
ENT 231 MALZEME VE ÜRETİM TEKNİKLERİ II AYDIN ŞIK Yer: 312
|
ENT 223 TASARIM TARİHİ VE KÜLTÜRÜ II ALPER ÇALGÜNER Yer: 311A |
ID 201 PRODUCT DESIGN I GÜÇLÜ YAVUZCAN MURAT ÖNDER BARIŞ GÜR ÖZDEN SEVGÜL Yer: 309-313 |
ENT 213 TASARIMDA İLETİŞİM TEKNİKLERİ MEHMET ASARCIKLI (Şube 2) Yer: 311A |
14:30 – 15:20 |
|||||
15:30 – 16:20 |
|
||||
16:30 – 17:20 |
ENG 203 ACADEMIC ENGLISH I H. BURCU KARAALIN Yer: 312 |
|
|
||
17:30 – 18:20 |
|
|
|
|
|
18:30 – 19:20 |
|
|
|
|
3. SINIF |
MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI BÖLÜMÜ 2018 – 2019 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI |
||||
PAZARTESİ |
SALI |
ÇARŞAMBA |
PERŞEMBE |
CUMA |
|
08:30 – 09:20 |
|
ID 301 PRODUCT DESIGN III SERKAN GÜNEŞ Yer: 313A |
|
|
|
09:30 – 10:20 |
ENT 364 ETKİLEŞİMLİ MEDYA EKİN CAN ACAR Yer:305 |
ENT 369 TASARIM METOTLARI SERKAN GÜNEŞ Yer: 313A |
|
ENT 313 SUNUM TEKNİKLERİ I YAKUP SENEM Yer: 313A
|
|
10:30 – 11:20 |
|
||||
11:30 – 12:20 |
|
||||
12:30 – 13:20 |
|
|
|
|
|
13:30 – 14:20 |
|
|
ENT 321 EKONOMİ VE PAZARLAMA SERKAN GÜNEŞ Yer:313A |
|
ID 301 PRODUCT DESIGN III SERKAN GÜNEŞ Yer: 313A |
14:30 – 15:20 |
|
|
|
||
15:30 – 16:20 |
|
|
ENT 365 ÜRÜN GRAFİĞİ ALPER ÇALGÜNER Yer: 313A |
|
|
16:30 – 17:20 |
|
|
|
||
17:30 – 18:20 |
|
|
|
|
4. SINIF |
MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI BÖLÜMÜ 2018 – 2019 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI |
||||
PAZARTESİ |
SALI |
ÇARŞAMBA |
PERŞEMBE |
CUMA |
|
08:30 – 09:20 |
|
ENT 473 BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÜRÜN ANALİZİ ABDULLAH TOGAY Yer: 305 |
|
|
|
09:30 – 10:20 |
ENT 464 AYDINLATMA ÜRÜNLERİ TASARIMI ÖZDEN SEVGÜL Yer: 309 |
ENT 467 MOBİLYA TASARIMI MEHMET ASARCIKLI Yer:Atölye |
ISG 401 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ- I AYDIN ŞIK Yer:313A
|
|
|
10:30 – 11:20 |
|
||||
11:30 – 12:20 |
|
|
|
||
12:30 – 13:20 |
|
|
|
|
|
13:30 – 14:20 |
ENT 465 AMBALAJ TASARIMI EKİN CAN ACAR Yer: 305
|
ENT 405 ÜRÜN TASARIMI V ABDULLAH TOGAY ALPER ÇALGÜNER SELÇUK KEÇEL ONUR ÖZGÜR GEZİN B. G. ÖZKAN NİMET BAŞAR KESDİ Yer: 309-313 |
ENT 411 TAS. PRATİĞİ VE FİKRİ S. HAKLAR GÜÇLÜ YAVUZCAN Yer: 320 |
|
ENT 405 ÜRÜN TASARIMI V ABDULLAH TOGAY ALPER ÇALGÜNER SELÇUK KEÇEL ONUR ÖZGÜR GEZİN B. G. ÖZKAN NİMET BAŞAR KESDİ Yer: 309-313 |
14:30 – 15:20 |
|
||||
15:30 – 16:20 |
|
||||
16:30 – 17:20 |
|
|
|
Görüş, istek ve değerlendirmelerinizi bize iletin.