2019-2020 Bahar Dönemi Ara Sınav Programı (Lisans) - Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü
Duyurular

 

SINIF

DERS KODU

DERS ADI

DERS SORUMLUSU

DERSLİK

SINAV TARİHİ

SINAV SAATİ

1

ID 102

BASIC DESIGN II

DİLEK AKBULUT,
YASEMİN S. ORAN, MEHMET ASARCIKLI

320

Belirlenen tarih ve saatte

1

ENT 112

TEKNİK RESİM II

(1. ve 2. şube)

AYDIN ŞIK

320-311A-313A

10.04.2020 Cuma

10:00

1

ENG 104

ENGLISH II

EDA KAYA

312-313-309

30.03.2020

Pazartesi

09:00

1

TÜR 102

TÜRK DİLİ II

EBRU BOZBIYIK

310-313-305

24.03.2020

 Salı

16:00

1

TAR 102

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ-II

MÜJGAN KARATAŞ

312-309-313

01.04.2020

Çarşamba

16:00

1

ENT 114

MALZEME VE ÜRETİM TEKNİKLERİ I

CEMİL YAVUZ

320-311A

06.04.2020 Pazartesi

09:30

1

ENT 106

MAKET YAPIMI

(1. ve 2. şube)

MURAT ÖNDER

Atölye

07.04.2020

 Salı

09:30

1

ENT 132

TASARIM TARİHİ VE KÜLTÜRÜ I

DİLEK AKBULUT

310

06.04.2019 Pazartesi

 

13:30

2

ID 202

PRODUCT DESIGN II

GÜÇLÜ YAVUZCAN,
MURAT ÖNDER, CEMİL YAVUZ, BARIŞ GÜR

309-313

Belirlenen tarih ve saatte

2

ENT 216

BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM II (ÖD)

ABDULLAH TOĞAY

305

07.04.2020

Salı

09:30

2

ENT 232

MALZEME VE ÜRETİM TEKNİKLERİ III

(1. ve 2. şube)

AYDIN ŞIK, CEMİL YAVUZ

312-313

09.04.2020

Perşembe

09:00

2

ENT 226

ÜRÜN ANALİZİ

DİLEK AKBULUT

310-313

07.04.2020

Salı

13:30

2

ENT 204

ERGONOMİ

GÜÇLÜ YAVUZCAN

312

06.04.2020 Pazartesi

09:30

2

ENT 238

GRAFİK TASARIM

ONUR ÖZGÜR

305

08.04.2020 Çarşamba

13:30

2

ENG 204

ACADEMIC ENGLISH II

EDA KAYA

312

03.04.2020

Cuma

10:30

3

ID 302

PRODUCT DESIGN IV

SERKAN GÜNEŞ

311A

Belirlenen tarih ve saatte

3

ENT 312

SUNUM TEKNİKLERİ II (ÖD)

YAKUP SENEM

311A

06.04.2020 Pazartesi

13:30

3

ENT 304

TASARIM VE PROJE YÖNETİMİ (ÖD)

SERKAN GÜNEŞ

310

09.04.2020 Perşembe

13:30

3

ENT 368

ÜRÜN TASARIMINDA RENK

GEZİN BURÇAK ÖZKAN

309

10.04.2020 Cuma

09:30

3

ENT 370

MEKAN TASARIMI

MEHMET ASARCIKLI

Atölye

08.04.2020 Çarşamba

14:30

3

ENT 372

KULLANICI ÜRÜN ETKİLEŞİMİ

EVREN AKAR

309

06.04.2020 Pazartesi

09:30

3

ENT 392

GİRİŞİMCİLİK

SERKAN GÜNEŞ

305

09.04.2020 Perşembe

09:30

3

ENT 376

İLERİ MODELLEME VE ANİMASYON

ABDULLAH TOĞAY

305

08.04.2020 Çarşamba

09:30

3

ENT 380

BİLİM VE TEKNOLOJİ TARİHİ

ALPER ÇALGÜNER

313

10.04.2020 Cuma

09:30

3

ENT 382

PORTFOLYO

SERRA ERDEM

313

07.04.2020

Salı

13:30

4

ENT 406

MEZUNİYET PROJESİ

ABDULLAH TOĞAY, ALPER ÇALGÜNER, ONUR ÖZGÜR, SELÇUK KEÇEL, GEZİN BURÇAK ÖZKAN, NİMET BAŞAR KESDİ

309-313

Belirlenen tarih ve saatte

4

ISG 402

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ II

AYDIN ŞIK

316-305

09.04.2020 Perşembe

13:30

4

ENT 466

KENTSEL DONATI TASARIMI

MEHMET ASARCIKLI

311A

10.04.2020 Cuma

09:30

4

ENT 468

OTOMOTİV TASARIMI

MURAT ÖNDER

311A

08.04.2020 Çarşamba

14:30

4

ENT 469

YARIŞMA ODAKLI TASARIM

GEZİN BURÇAK ÖZKAN

309

07.04.2020

Salı

09:30

4

ENT 470

ENGELLİLER İÇİN TASARIM

GÜÇLÜ YAVUZCAN

309

09.04.2020 Perşembe

09:30

4

ENT 472

İLLÜSTRASYON

LEVENT BURGAZLI

309

01.04.2020 Pazartesi

10:30

4

ENT 467

MOBİLYA TASARIMI

EŞREF AKIN ORAL

305

09.04.2020 Perşembe

15:30