Duyurular

 

1. SINIF

MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİYEL TASARIM BÖLÜMÜ

2020 – 2021 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08:30 – 09:20

 

 

 

TÜR 101

TÜRK DİLİ I

(Şube 1)

310

 

09:30 – 10:20

 

ENT 111

TEKNİK RESİM I

AYDIN ŞIK

(Şube 1)

311A

ENT 111

TEKNİK RESİM I

AYDIN ŞIK

(Şube 2)

311A

ENG 103

ENGLISH I

H. EDA KAYA

312

10:30 – 11:20

ENT 103

ÜRÜN TASARIMINA GİRİŞ

DİLEK AKBULUT

320

TÜR 101

TÜRK DİLİ I

(Şube 2)

310

11:30 – 12:20

12:30 – 13:20

 

 

 

 

 

13:30 – 14:20

ID 101

BASIC DESIGN I

DİLEK AKBULUT

YASEMİN S. ORAN

MEHMET ASARCIKLI

(Şube 1-2-3)

320

ENT 131

ÜRÜN TASARIMI İÇİN FİZİK

MURAT ÖNDER

310

 

ENT 111

TEKNİK RESİM I

AYDIN ŞIK

(Şube 3)

311A

ID 101

BASIC DESIGN I

DİLEK AKBULUT

YASEMİN S. ORAN

MEHMET ASARCIKLI

(Şube 1-2-3)

320

 

14:30 – 15:20

 

15:30 – 16:20

 

16:30 – 17:20

ENT 151

ÜRÜN TASARIMINDA GEOMETRİ

MURAT ÖNDER

310

TAR 101

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ-I

AYŞEGÜL ALTINOVA ŞAHİN

312

 

17:30 – 18:20

 

 

 

18:20- 19:20

 

 

 

 

2. SINIF

MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİYEL TASARIM BÖLÜMÜ

2020 – 2021 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08:30 – 09:20

 

 

ENT 217

BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM I

ABDULLAH TOGAY

305

 

 

09:30 – 10:20

ENT 251

STATİK VE MUKAVEMET

MURAT ÖNDER

310

 

ENT 213

TASARIMDA İLETİŞİM TEKNİKLERİ

MEHMET ASARCIKLI

(Şube 1)

309

ENT 213

TASARIMDA İLETİŞİM TEKNİKLERİ

MEHMET ASARCIKLI

(Şube 2)

309

 

 

10:30 – 11:20

ENT 233

MEKANİZMALAR VE DETAY

SELÇUK KEÇEL

310

11:30 – 12:20

12:30 – 13:20

 

 

 

 

 

13:30 – 14:20

ID 201

PRODUCT DESIGN I

GÜÇLÜ YAVUZCAN

MURAT ÖNDER

CEMİL YAVUZ

BARIŞ GÜR

(Şube 1-2-3-4)

309-313

ENG 203

ACADEMIC ENGLISH I

H. EDA KAYA

312

 

ENT 223

TASARIM TARİHİ VE KÜLTÜRÜ II

ALPER ÇALGÜNER

320

ID 201

PRODUCT DESIGN I

GÜÇLÜ YAVUZCAN

MURAT ÖNDER

CEMİL YAVUZ

BARIŞ GÜR

(Şube 1-2-3-4)

309-313

 

14:30 – 15:20

 

15:30 – 16:20

ENT 231

MALZEME VE ÜRETİM TEKNİKLERİ II

CEMİL YAVUZ

310

 

 

16:30 – 17:20

 

 

 

17:30-18:30

 

 

ENT 290

STAJ I

GÜÇLÜ YAVUZCAN

(Şube 1)

MURAT ÖNDER

(Şube 2)

ATÖLYE

 

 

 

3. SINIF

MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİYEL TASARIM BÖLÜMÜ

2020 – 2021 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08:30 – 09:20

 

 

 

 

 

09:30 – 10:20

ENT378

TASARIMDA ANLAM

SERKAN GÜNEŞ

311A

 

 

 

 

 

 

10:30 – 11:20

ID 301

PRODUCT DESIGN III

SERKAN GÜNEŞ

MERVE COŞKUN

(Şube 1-2)

320

 

 

 

11:30 – 12:20

 

 

 

12:30 – 13:20

 

 

 

 

13:30 – 14:20

 

ENT 313

SUNUM TEKNİKLERİ I

YAKUP SENEM

309

ENT 321

EKONOMİ VE PAZARLAMA

SERKAN GÜNEŞ

304A

ID 301

PRODUCT DESIGN III

SERKAN GÜNEŞ

MERVE COŞKUN

(Şube 1-2)

320

14:30 – 15:20

ADS

ADS

15:30 – 16:20

ENT 369

TASARIM METOTLARI

 MERVE COŞKUN

304A

16:30 – 17:20

ENT 365

ÜRÜN GRAFİĞİ

ALPER ÇALGÜNER

304A

17:30 – 18:20

ENT 390

STAJ II

GÜÇLÜ YAVUZCAN

(Şube 1)

MURAT ÖNDER

(Şube 2)

ATÖLYE

 

 

18:30 -- 19:20

 

 

 

 

4. SINIF

MİMARLIK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİYEL TASARIM BÖLÜMÜ

2020 – 2021 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08:30 – 09:20

 

 

 

 

 

09:30 – 10:20

ENT 465

AMBALAJ TASARIMI

ONUR ÖZGÜR

305

 

ENT 473

BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÜRÜN ANALİZİ

ABDULLAH TOGAY

305

 

ENT 411

TAS. PRATİĞİ VE FİKRİ S. HAKLAR

GÜÇLÜ YAVUZCAN

305

ENT 467

MOBİLYA TASARIMI

MEHMET ASARCIKLI

ATÖLYE

10:30 – 11:20

 

11:30 – 12:20

 

12:30 – 13:20

 

 

 

 

 

13:30 – 14:20

 

ENT 405

ÜRÜN TASARIMI V

ABDULLAH TOGAY

ALPER ÇALGÜNER

SELÇUK KEÇEL

GEZİN BURÇAK ÖZKAN

(Şube 1-2-3-4)

309-313

ENT 463

MEDİKAL TASARIM

AYBERK YAĞIZ

309

ISG 401

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ- I

AYDIN ŞIK

316

 

ENT 405

ÜRÜN TASARIMI V

ABDULLAH TOGAY

ALPER ÇALGÜNER

SELÇUK KEÇEL

GEZİN BURÇAK ÖZKAN

(Şube 1-2-3-4)

309-313

14:30 – 15:20

ADS

15:30 – 16:20

 

 

16:30 – 17:20